Nick:Heslo:
Registrace
Název třídy Amanda class/
obrázek:
Název třídy:
Amanda class
Ve výrobě od roku:
Typ lodi:
Cruiser Assault
Délka lodi:
260
Ve výrobě od -do:
-
Status třídy:
neoficiální
design:
Cruiser
starfleet:
UFP
register:
USS NCC

Amadaeus class
Amanda class
Amarillo 2 class
Amarillo 2-II class
Amazon class
Amazon II class
America class
Anaxagoras class
Anderson class
Andromeda class
Angueira class
Antares I class
Antares II class
Antares III class
Antares IV class
Antares V class
Antipodes class
Anton class
Anubus class
Apollo class
Araxes III class
Arbiter class
Ardennes I class
Ardennes II class
Archer class
Ascension I class
Ascension II class
Ascension III class
Ascension IV class
Athabaska class
Avenger 2 class
Avenger class
Přečteno: 3 krát
vygenerovano za: 0.01188206672668 sek.

© 2007 - 2027 Petr Kantor. Všechna práva k PHP scriptům vyhrazena. Publikování nebo šíření jakéhokoliv obsahu serveru je bez předchozího písemného souhlasu majitelů Autorský práv a provozovatele zakázáno. Autorská práva zde publikovaných materiálů jsou vlastnictvím autorů textů a jiných materiálů zde zveřejněných. Bez jejich souhlasu je nelze dále šířit !!! kontaktní email: filmy2004@volny.cz
TYTO STRÁNKY JSOU POUZE INFORMATIVNÍ NESLOUŽÍ A NENÍ JEJICH ÚMYSLEM POŠKOZOVAT NEBO PROFITOVAT Z MATERIÁLU ZDE PUBLIKOVANÝM.

Staňte se fanoušky těchto stránek! Podpořte je a napište co by jste zde chtěli mít!
TI JENŽ SE STANOU ZÁROVEˇN STANOU I FANOUŠKY STRÁNEK NA FB BUDOU MÍT PO POŽÁDÁNÍ VÝHODY NAVÍC!Star Trek, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager a Star Trek: Enterprise jsou registrované známky společnosti Paramount Pictures a Viacom Inc. Všechny originální zvukové nahrávky a obrázky jsou majetkem Paramount Pictures; jsou chráněny licenčními právy a nesmějí být využívány ke komerčním účelům. Tyto stránky nejsou oficiálními stránkami společnosti Paramount Pictures. Zároven všechny inforamace na těchto stránkách uváděné jsou informace čerpané a převzaté z více jak 15000 wobových serverů proto není možné uvádět zdroje . proto bezte tyto stránky jako jakési skladiště převzatých informacích z jichých stránek připadně se omlouvám autorům za opomenutí jejich uvedení předem se omlouvám všem..