Nick:Heslo:
Registrace
*-povinné údaje(pokud budou nefunkční nebo nepravdivé) nick bude zrušen!!Zejména funkční email.
Počet možných pokusů registrací je 3. Potom dochází k blokaci IP adresy. Po ověření registrace dostanete úrověň 3. Registruj se jenom jednou.

REGISTRACI POTVRDÍTE Z REGISTRAČNÍHO MAILU TÍM, ŽE POŠLETE ŽÁDOST O ZVÝŠENÍ LEVELU NA EMAIL:filmy2004-1@volny.cz Pokud dojde k registraci NAPÍŠE SE REGISTROVÁN!
!!REGISTRACE S NEPLATNÝM EMAILEM A SPRÁVNÉHO VYPLNĚNÍ STÁTU (spam= JE LAPAČ NA ROBOTY) BUDE BEZ PŘEDCHOZÍHO VAROVÁNÍ ZRUŠENÝ A ANEBO NEPROBĚHNE VŮBEC REGISTRACE!!!!! TAKÉ: NICK A HESLO NESMÍ BÝT STEJNÉ!!! a Prosím udávejte aspon svoje Křestní jméno! ulehčí to třídění smaz a bootu od uživatelů!

Odpovězte prosím na otázku kolik je 1+2*3 v registračním formuláři. !! jinak neproběhne registrace!!
Pokud budete používat kombinaci : nick=heslo nebo nick= jméno bude s největší pravděpodobností registrace zrušená!

*Nick(bez mezer a speciálních znaků!!):

*Heslo:

* 1plus2krát4 =?(číslovka):

Jméno.:

*E-mail:

Vyplň skutečný(pro možnou komunikaci)
ICQ:
Věk:
Skype:

*Země (vyber)

*Pohlaví (vyber):návštěvníků on-line navštěvnost:

© 2007 - 2009 Petr Kantor. Všechna práva k PHP scriptům vyhrazena. Publikování nebo šíření jakéhokoliv obsahu serveru je bez předchozího písemného souhlasu majitelů Autorský práv a provozovatele zakázáno. Autorská práva zde publikovaných materiálů jsou vlastnictvím autorů textů a jiných materiálů zde zveřejněných. Bez jejich souhlasu je nelze dále šířit !!! kontaktní email: filmy2004@volny.cz
TYTO STRÁNKY JSOU POUZE INFORMATIVNÍ NESLOUŽÍ A NENÍ JEJICH ÚMYSLEM POŠKOZOVAT NEBO PROFITOVAT Z MATERIÁLU ZDE PUBLIKOVANÝM.

Staňte se fanoušky těchto stránek! Podpořte je a napište co by jste zde chtěli mít!
TI JENŽ SE STANOU ZÁROVEˇN STANOU I FANOUŠKY STRÁNEK NA FB BUDOU MÍT PO POŽÁDÁNÍ VÝHODY NAVÍC!

Share |


Star Trek, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager a Star Trek: Enterprise jsou registrované známky společnosti Paramount Pictures a Viacom Inc. Všechny originální zvukové nahrávky a obrázky jsou majetkem Paramount Pictures; jsou chráněny licenčními právy a nesmějí být využívány ke komerčním účelům. Tyto stránky nejsou oficiálními stránkami společnosti Paramount Pictures. Zároven všechny inforamace na těchto stránkách uváděné jsou informace čerpané a převzaté z více jak 15000 wobových serverů proto není možné uvádět zdroje . proto bezte tyto stránky jako jakési skladiště převzatých informacích z jichých stránek připadně se omlouvám autorům za opomenutí jejich uvedení předem se omlouvám všem..